Naisten 1-sarja

Valmentaja
Tuulevi Piesanen

tuulevi.piesanen(at)suomi24.fi
040 5885696

Apuvalmentaja
Jarmo Lahtinen

jamot.lahti(at)elisanet.fi
0400 888222

Fysiikkavalmentaja:
Emilia Joensalo
emiliajoensalo(at)gmail.com
044 9872789
 

 

Seuraava ottelu

 

JyLe N1 kaudella 2018-2019

1Melissa Honkonen1671998
2Anni Toivonen1751996
3Tiina Pöytäniemi1731995
4Emilia Joensalo1621995
5Sini Eerola1621995
6Iida Fredrikson1832000
7Jutta Lindberg1692001
8Anniina Peltonen1811991
9Laura Meronen1751997
10Milla Aalto1702001
11Siiri Vehmanen1871998
12Saara Piippo1691997
13Kaisa Nyman1861983
14Heta Rissanen1791994

 

Runkosarjan kotipelit pelataan perinteikkäässä Gradia Viitaniemen D-salissa.

Ota seurantaan miesten ja naisten yhteinen Facebook-sivustoInstagramissa touhujamme voi myös seurata.


Runkosarja kaudella 2018-2019