Lentopallokauden 2020-2021 salivuorot on julkaistu. Vuoroihin voi vielä tulla muutoksia kauden aikana. Lisäksi A-C-junioreiden ohjelmaan tulee ohjattu fyysinen harjoitus joko maanantaille tai tiistaille.
Ryhmien toiminta käynnistyy 10.8.
Gradian salien vuorot ovat ylioppilaskirjoitusten vuoksi pois käytöstä 9.9.-3.10.2020, mutta kyseiselle ajalle on saatu korvaavat vuorot Graniitista
Kausi-info sekä ilmoittautuminen joukkueiden toimintaan julkaistaan JyväsLentiksen kotisivuilla viimeistään ensi viikon aikana.
F-ikäiset (2012-13) | |||
R1 Gradia Viitaniemi D-sali | Tiistai | 17.30-18.30 | |
R3 Huhtasuon koulu | Keskiviikko | 16.15-17.30 | |
E-tytöt (2010-11) | |||
Pohjanlammen koulu | Tiistai | 18.00-19.15 | |
Huhtasuon koulu | Torstai | 16.15-17.30 | |
E-pojat (2010-11) | |||
Huhtasuon koulu | Tiistai | 16.15-17.30 | |
Huhtasuon koulu | Torstai | 16.15-17.30 | |
D-tytöt (2008-09) | |||
Huhtasuon koulu | Maanantai | 18.30-20.00 | |
Huhtasuon koulu | Keskiviikko | 17.30-18.45 | |
Huhtasuon koulu | Torstai | 17.00-18.30 | |
D-pojat (2008-09) | |||
Huhtasuon koulu | Maanantai | 17.30-18.45 | |
Huhtasuon koulu | Tiistai | 17.30-18.45 | |
Huhtasuon koulu | Perjantai | 16.15-17.30 | |
C-tytöt (2006-07) | |||
Huhtasuon koulu | Maanantai | 16.15-17.30 | |
Huhtasuon koulu | Keskiviikko | 17.30-18.45 | |
Huhtasuon koulu | Perjantai | 17.30-18.45 | |
C-pojat (2006-07) | |||
Gradia Harju C-sali | Tiistai | 18.30-20.30 | |
Gradia Viitaniemi D-sali (1/2) | Keskiviikko | 19.15-21.00 | |
Huhtasuon koulu | Torstai | 16.15-17.30 | |
Mankolan koulu | Perjantai | 19.00-20.30 | |
B-tytöt (2004-05) | |||
Huhtasuon koulu | Maanantai | 16.15-17.30 | |
Huhtasuon koulu | Keskiviikko | 16.15-17.30 | |
Gradia Viitaniemi B-sali | Torstai | 17.30-19.00 | |
Huhtasuon koulu | Perjantai | 17.30-18.45 | |
B-pojat (2004-05) | |||
Gradia Harju C-sali | Tiistai | 18.30-20.30 | |
Gradia Viitaniemi D-sali (1/2) | Keskiviikko | 19.15-21.00 | |
Huhtasuon koulu | Torstai | 16.15-17.30 | |
Mankolan koulu | Perjantai | 19.00-20.30 | |
N2 | |||
Gradia Viitaniemi D-sali (1/2) | Tiistai | 19.30-21.00 | |
Keltinmäen koulu | Torstai | 18.30-19.45 |
|
Huhtasuon koulu | Perjantai | 16.15-17.30 | |
A-pojat / M1 | |||
Gradia Viitaniemi D-sali | Tiistai | 17.30-19.30 | |
Gradia Viitaniemi D-sali | Keskiviikko | 19.15-21.00 | |
Gradia Viitaniemi D-sali | Perjantai | 18.30-20.00 | |
N1 | |||
Gradia Viitaniemi D-sali | Tiistai | 19.30-21.00 | |
Gradia Viitaniemi D-sali | Keskiviikko | 17.30-19.15 | |
Gradia Viitaniemi B-sali | Perjantai | 17.30-19.00 | |
Tyttöjen harrasteryhmä (2001-2007) | |||
Huhtasuon koulu | Maanantai | 18.45-20.00 | |
Aikuisten harrasteryhmä (alkaa aik. 7.9.) | |||
Keltinmäen koulu | Tiistai | 20.45-22.00 |
Korvaavat vuorot Graniitin Halli 2:sta 9.9.-3.10.
F-junnut R1: ti 17.00-18.00 (takaosa)
B-tytöt: to 18.00-19.30 (takaosa)
B-pojat: ma 17.00-18.30 (takaosa), ke 18.15-19.30 (etuosa)
N2/At: ma 18.30-20.00 (takaosa)
M1/Ap: ma 17.00-18.30 (etuosa), ke 19.30-20.45 (etuosa), to 19.00-20.30 (etuosa), pe 18.30-20.00 (etuosa)
N1: ma 18.30-20.00 (etuosa), ke 17.00-18.15 (etuosa) , pe 17.00-18.30 (etuosa)
Ei uutisia |